Hakkımızda

"Leadfure Nedir?"
Leadfure, lead ve fure kelimelerinin herhangi bir dilde anlamları kabul edilmeden farkındalık ve global bir ifade amacıyla oluşturulmuş bir isimdir.
Slogan: Sıradan değil, fark yaratan...
Her projemizde araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vererek her zaman en uyumlu, stabil ve kullanıcı odaklı farkındalıklara odaklanarak günümüz ve gelecek şartlarına uygun üretimler gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Leadfure, 27 Mart 2016 tarihinde yeni ismiyle dijital pazarlama, web hizmetleri, proje yönetimi ve web markası olarak kuruldu. Birçok projede Leadfure imzası yer almaktadır. Bu marka çerçevesinde çeşitli girişimlerde yönetim markası olarak yer almaktadır.
Eski adıyla Solmaz Medya olarak hizmet veren marka 2013 senesinde ilk büyük proje olan “Bakuliga” oyunu ile piyasaya girdi. Bu projede üstün ilgi ve başarı elde edilince kuruluşun büyümesi de hızlandı. Ancak gerekli gereksinimlerin yetersizliğinden projenin o zaman ki şartlarıyla devamı gerçekleşmedi. Ardından ikinci büyük halen piyasada olan oyun projesi “WinBall” ile yine büyük bir oyuncu kitlesinin gönlünde yer edinmiştir. Bunlarla birlikte birçok blog, uygulama, sosyal medya, forum, oyun, mobil uygulamaları, web tasarımları, web back-end uygulamaları geliştiren markamız halen birçok projenin yönetimini gerçekleştirmektedir. Kullanıcı odaklı sunulan tüm hizmetlerde doğal yöntemler ve uzmanından çözümler sunmaktadır. Sürekli gelişen genç ve dinamik ekip ile yakın süreç içerisinde daha büyük adımlar atılması planlanmaktadır.

Vizyonumuz

Leadfure, yerli ve özgün üretimler üzerine kurulmuş, hizmet verdiği ve ürettiği her markasında kullanıcılarına hitabı esas olarak düzenlemelerde, geliştirmelerde bulunan bir markadır. Tamamen Türk değerlerine, Türkiye anlamlarına bağlı kültüre sahip olan Leadfure, kullanıcılarına da bu doğrultuda hitap etmektedir. Kaliteyi, üretim ile birleştiren kuruluşumuzun ana ideali ve ülküsü ürettiği her proje, marka ve sistemin tamamen özgün ve ihtiyaçlara hitap edici olmasını sağlamaktdır.

"Değer"lerimiz

Mutlu Kullanıcılar
7500+
Tecrübe
6+ Yıl
Kahve
1230+
Ortalama Tıklama
12895+
Güvenli Çözümler.
Projelerimizde ve markalarımızda güvenlik aşamasını her daim güncel tekniklerle donatarak, zamanın en iyi savunmasını, güvenlik önlemlerini ve optimizasyonu uyguluyoruz.
Kullanıcı Odağı.
Her şeyimiz olan projelerimizin kullanıcılarına, müşterilerine özel tasarımlar, işlevler, uygulamalar üretiyoruz. Her zaman kullanıcının sorununa çözüm odaklı yaklaşıyoruz ve bu çözümleri yerinde uyguluyoruz.
Marka Kimliği.
Kullanıcıları her daim doğru yönlendirme ve sonuca ulaştırma konusunda uyumlu çözümler üreterek kullanıcıların ve müşterilerin zihinlerinde marka kimliğinden özün vermiyoruz.
Pazarlama ve Kampanyalar.
Hizmetlerimiz, projelerimiz ve markalarımız itibariyle ana odak topluluğa ulaşma konusunda yerinde çözümler uyguluyoruz. Sosyal yaşam için de dijital hizmet çözümleri sağlıyoruz.
Bizden:

Araştırma ve geliştirme ile geleceğe odaklanma ana hedefimiz. Her zaman farklı adımlar, çözümler üretiyoruz. Günümüz tekniklerini sıradanlıktan çıkartıyoruz.

Ahmet Onur SOLMAZ – Kurucu, Geliştirici

Açık, temiz tasarımlar ve yazılar ile Google dostu içerikler üreterek kullanıcıların ve çalıştığımız projelerdeki takipçilerimizi en doğru yolda yönlendiriyoruz.

Berat SAYDAM – Grafiker, Yazar

Projelerimizde, markalarımızda, hizmetlerimizde ne gibi önceliklendirmeler yapıyoruz?

Süreçler:
 • Adım 1: Proje temeli hazırlanır
  Hizmet:

  Hizmetin sağlanacağı sistemin özellikleri ve günümüze yeterliliği araştırılarak, hangi alt yapının kullanılacağı ve hangisinin daha güvenli, performanslı olduğunu tespit ediyoruz. Sistemin alt yapısı istenilen eklenmeler için yeterli değil ise özel çözümlerimizi yerinde uyguluyoruz.

  Markamız:

  Ekip yeterliliğimizi dinamik olarak tuttuğumuz için yeni markalarımızda her zaman güncel altyapıyı, sistemleri araştırma ve geliştirme çalışmalarımız ile entegre ediyoruz.

 • Adım 2: Kullanıcı Odaklı Tasarım ve Dizayn
  Hizmet:

  Yer alan alt yapıya en uygun kullanıcı odaklı tasarımı işlev alt yapısı ile buluşturuyoruz. Kullandığımız ısı haritalarıyla kullanıcıların nerelere ne kadar, ne zaman odaklandığını tespit ediyoruz.

  Markamız:

  Markanın alanına ve projenin kitlesine göre özelleştirilmiş, işlevsellik ile tam entegre yapıları tercih ediyoruz.

 • Adım 3: Geri Dönütler ve Analizler
  Hizmet:

  Hizmetin kullanıcılarda yarattığı etkiyi, analizi, sayfalarda yer alma, site performans değerlerini analiz ediyor ve buna göre adımları baştan aşağı göz geçiriyoruz.

  Markamız:

  Projenin evrenselliğini göz önüne alarak aylık periyotlar ile kullanıcıların beklentileri, istekleri, talepleri, şikayetleri derlenip; en uygun çözümü adımlara yayıyoruz.Markalarımız.

Yürütmekte olduğumuz projelerimiz ve markalarımız