Hakkımızda

Leadfure Nedir?

Leadfure, lead ve fure kelimelerinin herhangi bir dilde anlamları kabul edilmeden farkındalık ve global bir ifade amacıyla oluşturulmuş bir isimdir. Bu isim altında, dijital pazarlama ve yazılım teknolojileri alanlarında üretim ve geliştirme sağlayan anonim bir ekiptir.

Geçmiş

26 Mart 2016 tarihinde, dijital pazarlama ve yazılım teknojileri alanlarında kreatif tasarılar, üretimler geliştirmek ve üretmek için yeni ismi ile kuruldu.

Eski adı ile ilk projesini Bakuliga ismi ile 2013 yılında yayımladık. Proje kapsamında elde ettiğimiz başarı, deneyim, ekip ruhu, geleceği değiştirme düşüncesi ile ekibimizi, vizyonumuzu, yetkinliğimizi her gün geliştirmeye adadık.

Ardından ikinci büyük ve hâlen geliştirilme aşamasında olan Winball'ı 2016 yılında yayımladık. Projeye sağlanan büyük ilgi, oynanma, tıklanma oranları ile aldığımız büyük sorumlulukların verdiği zorlukları ekibimizi geliştirmek ve deneyim elde etme adına kullandık. Yaşadığımız kriz yönetimi ve önümüze çıkan problemlerin çözümüne harcadığımız vakitler ve gösterdiğimiz çabaları güçlenmemiz için kullandık.

Süreç boyunca devam eden oyun forumu ve platformu olan Windyes'in yönetimini gerçekleştirerek yüksek topluluklara hitap, kurumsal yönetim, planlı eylemler ve organizasyonlar gerçekleştirme, hızlı çözüm üretme, kriz anlarında topluluk kontrolü deneyimlerini elde ettik.

Geçmişimizde her projemizde, aldığımız hizmet taleplerinde elde edindiğimiz deneyimi ekipsel ve kurumsal gelişimimizde ileri yönlü etki edebilmesini, atacağımız adımların daha az hata oranına sahip olarak oluşturulmasını sağlıyoruz.

Oluşturduğumuz markalar ile markaların alanlarında uzman ve ilgi düzeyi yüksek ekip arkadaşlarıyla çalışarak kullanıcı odaklı yüksek başarı, istikrar elde etmeyi sürdürüyoruz.

Biz
 • En yüksek teknolojiyi ve ürünleri, üreterek ve geliştirerek son kullanıcılara, kullanıcılara hitap edecek kuruluşlara; kaliteli, istikrarlı gelişen, dinamik ve kreatif çözümler sağlamak için varız.

 • Leadfure; deneyimleri, evrensel yenilikçi ruhu, bağımsız olma anlayışlarıyla birlikte sürekli gelişimin ve üretimin her alanda en güncel teknolojiler ile gerçekleştirilmesinde bilimsel araştırma ve geliştirme tekniklerini benimseyen; projeleriyle, üretimleri ile dünyanın ve ülkemizin bakış açısını ve üretim kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

 • "Bağımlı ve durağan olmak sadece günü kurtarmak içindir, geleceği şekillendirebilmek için değil."

  Vizyon 2019; Leadfure'nin geliştirdiği ve ürettiği ürünlerin, projelerin ve hizmetlerin bağımsız olmasını vurgulamaktadır. Bu bağlamda, evrensel olmak ve herkese açık olarak üretim sağlamanın temelinde mevcut üretimlerin daha çok amaca ve gelişmiş bünyeye sahip olma yönünde atılım yapmasını sağlamak amacıyla üretimlerini yüksek araştırma ve geliştirme süreçleri ile en yüksek teknolojide oluşturmanın istikrara ve sistematik ilerlemeye dönüştürülmesini benimsemektedir.

Güvenli Çözümler
Projelerimizde ve markalarımızda güvenlik aşamasını her daim güncel tekniklerle donatarak; en stabil tespit mekanizmasını, güvenlik önlemlerini ve optimizasyonu uyguluyoruz.
Kullanıcı Odağı
Her şeyimiz olan projelerimizin kullanıcılarına ve müşterilerine özel tasarımlar, işlevler, uygulamalar üretiyoruz. Her zaman kullanıcının sorununa, ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşıyoruz ve bu çözümleri yerinde uyguluyoruz.
Marka Kimliği
Kullanıcıları her daim doğru yönlendirme ve sonuca ulaştırma konusunda uyumlu çözümler üreterek kullanıcıların ve müşterilerin zihinlerinde marka kimliğinden ödün vermiyoruz.
Pazarlama ve Kampanyalar
Hizmetlerimiz, projelerimiz ve markalarımız itibarı ile ana odak topluluğa ulaşma konusunda yerinde çözümler uyguluyoruz. Sosyal yaşam için de dijital hizmet çözümleri sağlıyoruz.

Geliştirme Süreçlerini Nasıl Sürdürüyoruz?

 • Adım 1: Proje temeli hazırlanır
  Hizmet:

  Hizmetin sağlanacağı sistemin özellikleri ve günümüze yeterliliği araştırılarak, hangi alt yapının kullanılacağı ve hangisinin daha güvenli, performanslı olduğunu tespit ediyoruz. Sistemin alt yapısı istenilen eklenmeler için yeterli değil ise yeni teknolojiler ile entegrasyonunu başlatıyoruz.

  Markamız:

  Ekip yeterliliğimizi dinamik olarak tuttuğumuz için yeni markalarımızda her zaman güncel altyapıyı, sistemleri araştırma ve geliştirme çalışmalarımız ile entegre ediyoruz.

 • Adım 2: Kullanıcı Odaklı Tasarım ve Dizayn
  Hizmet:

  Yer alan alt yapıya en uygun kullanıcı odaklı tasarımı, işlev alt yapısı ile buluşturuyoruz. Kullandığımız ısı haritalarıyla kullanıcıların nerelere ne kadar, ne zaman odaklandığını tespit ediyoruz.

  Markamız:

  Markanın alanına ve projenin kitlesine göre özelleştirilmiş, işlevsellik ile tam entegre yapıları tercih ediyoruz.

 • Adım 3: Geri Dönütler ve Analizler
  Hizmet:

  Hizmetin kullanıcılarda yarattığı etkiyi, analizi, sayfalarda yer alma, site performans değerlerini analiz ediyor ve buna göre adımları baştan aşağı göz geçiriyoruz.

  Markamız:

  Projenin evrenselliğini göz önüne alarak aylık periyotlar ile kullanıcıların beklentileri, istekleri, talepleri, şikayetleri derlenip; en uygun çözümü adımlara yayıyoruz.