Leadfure Nedir?

Leadfure 27 Mart 2016 tarihinde yeni ismiyle dijital pazarlama, web hizmetleri ve web markası olarak kuruldu. Birçok projede Leadfure imzası yer almaktadır. Leadfure hizmet sağlama ve ürün satma dışında bir markadır. Bu marka çerçevesinde çeşitli girişimlerde yönetim markası olarak yer almaktadır.
Eski adıyla Solmaz Medya olarak hizmet veren marka 2013 senesinde ilk büyük proje olan “Bakuliga” oyunu ile piyasaya girdi. Bu projede üstün ilgi ve başarı elde edilince kuruluşun büyümesi de hızlandı. Ancak gerekli gereksinimlerin yetersizliğinden projenin o zaman ki şartlarıyla devamı gerçekleşmedi. Ardından ikinci büyük halen piyasada olan oyun projesi “WinBall” ile yine büyük bir oyuncu kitlesinin gönlünde yer edinmiştir. Bunlarla birlikte birçok blog, uygulama, sosyal medya, forum, oyun, mobil uygulamaları, web tasarımları, web back-end uygulamaları geliştiren markamız halen birçok projenin yönetimini gerçekleştirmektedir.

Kuruluş birçok web ürününü piyasanın üzerinde kalitede satmakta olup, birçok da web hizmeti sunmaktadır.

Kullanıcı odaklı sunulan tüm hizmetlerde doğal yöntemler ve uzmanından çözümler sunmaktadır.

Sürekli gelişen genç ve dinamik ekip ile yakın süreç içerisinde daha büyük adımlar atılması planlanmaktadır.

Leadfure Markası Tanıtım Görseli

ikon: Projelerimizde kullanıcı odaklı çalışma prensibimizi vurgulamaktadır.

font: Sakin fontların yanı sıra ilgi çekici ve kibar bir tarzda ki logomuzun yazısı
kuruluşumuzun sadelik içinde kalite ürettiğini simgelemektedir.

slogan: Ekibimizin işbirliği içerisinde dayanışma esanslarımıza uygun olarak
çalıştığımızı vurgulamaktadır.

marka adı: Leadfure ismi “Lead” ve “fure” kelimelerinin birleşiminden bilinçsizce yaratıcılık farkındalığı ile oluşturulmuştur.