Hakkımızda

Vizyonumuz   başarı. yaratıcı. kullanıcı odağı. kalite. özgün.

Leadfure, yerli ve özgün üretimler üzerine kurulmuş, hizmet verdiği ve ürettiği her markasında kullanıcılarına hitabı esas olarak düzenlemelerde, geliştirmelerde bulunan bir markadır. Tamamen Türk değerlerine, Türkiye anlamlarına bağlı kültüre sahip olan Leadfure, kullanıcılarına da bu doğrultuda hitap etmektedir. Kaliteyi, üretim ile birleştiren kuruluşumuzun ana ideali ve ülküsü ürettiği her proje, marka ve sistemin tamamen özgün ve ihtiyaçlara hitap edici olmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Leadfure, 27 Mart 2016 tarihinde yeni ismiyle dijital pazarlama, web hizmetleri, proje yönetimi ve web markası olarak kuruldu. Birçok projede Leadfure imzası yer almaktadır. Bu marka çerçevesinde çeşitli girişimlerde yönetim markası olarak yer almaktadır.
Eski adıyla Solmaz Medya olarak hizmet veren marka 2013 senesinde ilk büyük proje olan “Bakuliga” oyunu ile piyasaya girdi. Bu projede üstün ilgi ve başarı elde edilince kuruluşun büyümesi de hızlandı. Ancak gerekli gereksinimlerin yetersizliğinden projenin o zaman ki şartlarıyla devamı gerçekleşmedi. Ardından ikinci büyük halen piyasada olan oyun projesi “WinBall” ile yine büyük bir oyuncu kitlesinin gönlünde yer edinmiştir. Bunlarla birlikte birçok blog, uygulama, sosyal medya, forum, oyun, mobil uygulamaları, web tasarımları, web back-end uygulamaları geliştiren markamız halen birçok projenin yönetimini gerçekleştirmektedir. Kullanıcı odaklı sunulan tüm hizmetlerde doğal yöntemler ve uzmanından çözümler sunmaktadır. Sürekli gelişen genç ve dinamik ekip ile yakın süreç içerisinde daha büyük adımlar atılması planlanmaktadır.Arayüz Geliştirmeleri (Front - End)
90%
Programlama (Back-End)
90%
Makale Oluşturma
95%
Pazarlama
80%