Teknoloji haberlerinden yanı sıra bu alanda çözümler, bilim, fizik projelerinin incelenmesi, terimlerin detaylandırılması, bilgisayar detaylandırmaları, webmaster alanında doğruluğu kanıtlanmış çözümler, üretimler, programlama dilleri ve üretilen ürünler, yazılım dilleri ve oluşturulan sistemler vb. birçok konuya değiniyoruz..

12 Kasım 2015‘de ahmetonrslmz.com alan adıyla başlanılan serüvende 26 Mart 2016 tarihinde ahmetonursolmaz.com.tr alan adına geçildi. Oluşturulduğu başlangıç tarihinden bu yana sürekli kullanıcılara hitap etme anlayışı benimsenen genellikle bilgisayar alanında yoğunlaşılarak onun da alt alanlarına inilmiştir. Birçok aktif takipçi, google ziyaretleri, forumlardan takipçiler ve sosyal medyadan taleplerle birlikte yoğun bir gelişme göstererek bireysel isimli alan adıyla oluşturulabilecek bir genel kategorili sitenin gelişebileceğini kanıtlamıştır.

Ahmetonursolmaz.com.tr web sitesinde çözümler konusunda aklınıza takılan problemlerde info@ahmetonursolmaz.com.tr e-mail adresiyle tarafımıza ulaşarak probleminizi iletebilir, destek alabilirsiniz.


Markalarımız.

Yürütmekte olduğumuz projelerimiz ve markalarımız